Přejít k hlavnímu obsahu

LÍVANEČKY S ČERSTVÝM OVOCEM Z KAŠE SINLAC

Recepty - Nestlé baby

Máte doma malého jedlíka, který potřebuje speciální stravu přizpůsobenou pro alergiky? Zkuste naše vychytané recepty s použitím kaše Nestlé Sinlac. Vytvořit chutný a výživný pokrm pro miminko, které trápí nesnášenlivost bílkovin kravského mléka, sóji nebo celiakie, může být oříšek. Speciální kaše Nestlé Sinlac, vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce věku i pro dospělé, je v takové situaci správným řešením. Neobsahuje mléko a laktózu, lepek ani sóju. Nepodráždí tedy ani citlivé zažívání vašeho miminka. Nyní je kaše Nestlé Sinlac k dostání v novém obalu, avšak se stejnou, ověřenou recepturou. Výborná chuť sladkého karobu zachutná každému.

Co budete potřebovat: 

  • kojenecká voda
  • 1 lžíce Solamylu
  • 3 ploché lžíce NESTLÉ SINLAC 
  • 1 ½ ploché lžičky cukru 
  • olivový plej

Postup:

Všechny suché komponenty smíchejte a přidejte vodu podle potřeby tak, aby vzniklo hustší těsto, ze kterého tvořte přímo na pánvi vymazané olejem přibližně 1/2 cm vysoké lívanečky. Opečte z obou stran dozlatova a podávejte posypané skořicí nebo vhodným ovocným pyré (např. kapsičkou NaturNes BIO mango)

TIP pro mlsné jazýčky: Lívanečky můžete posypat Grankem a podávat s libovolným ovocem, které má Vaše děťátko rádo. Podělte se s námi o Vaše recepty #Sinlacrecepty.