Přejít k hlavnímu obsahu

Nové NaturNes BIO maso-zeleninové příkrmy

Zdroj: Emimino

Jestli Vaše děťátko už půl roku objevuje svět a v poslední době ho nejvíc fascinují chvíle, kdy jíte, tak přesně v takovém období je ideální začít s prvními příkrmy. Stejně jako kdysi dávno, i dnes rodiče ví, že to nejlepší pro děti pochází z přírody, a proto bychom Vám chtěli představit nové maso-zeleninové příkrmy NaturNes BIO.

Zpočátku jsou pro malé jedlíky nejvhodnější jemná pyré z jednoho druhu lokální zeleniny. Vyzkoušet můžete nejen mrkvičku, ale i dýni nebo batáty, které mají sladší chuť.  Nic však nezkazíte ani pastinákem, cuketou, červenou řepou či bramborem. Záleží pouze na vás, zda si budete příkrmy připravovat doma, nebo využijete hotovou kojeneckou výživu v lahvičkách.

Maso-zeleninové příkrmy NaturNes BIO pocházejí ze surovin z ekologického zemědělství speciálně vypěstovaných pro dětské příkrmy. Jsou bez aromat a zahušťovadel a bez přidané soli. Jsou proto vhodnou volbou při zavádění příkrmů.

Jako první maso-zeleninový příkrm můžete vyzkoušet Brokolici s hráškem a krůtím masem nebo Pastinák se sladkými brambory a telecím masem

Podle stáří Vašeho děťátka můžete objevovat další nové chutě a dávat prostor i obilninám. Od ukončeného 12. měsíce můžete zavádět další příchutě jako Spaghetti Bolognese či Pastinák, hrášek a mrkev s rýží a kuřecím masem.

 

Naslouchejte proto svým instinktům a využijte zájmu vašeho děťátka. Pořiďte malé mističky, lžičky a bryndáky a pusťte se s radostí do nové životní etapy. S příkrmy je dobré začít během oběda. Nicméně pokud máte pocit, že má vaše dítě nejlepší náladu hned po ránu nebo až později odpoledne, zvolte dobu, která mu vyhovuje nejvíce.

 

BIO, záruka kvality

Aby mohla potravina nést označení BIO, musí splňovat přísná, zákonem stanovená kritéria. Nesmí například obsahovat ani sebemenší zbytky herbicidů, pesticidů nebo umělých hnojiv.  Zároveň s označením BIO máte zaručený původ zpracovávaného ovoce – to se pěstuje na specializovaných farmách bez použití chemických hnojiv. Proto jsou BIO produkty mnohem chutnější, voňavější a obsahují více vlákniny, antioxidačních látek a vitamínů.