Přejít k hlavnímu obsahu

NaturNes Bio už není… Nyní je to GERBER Organic!

Milé maminky, tatínkové a milovníci Nestlé produktů ZBYSTŘETE! Máme pro Vás velice důležitou zprávu.

Vaše oblíbené produkty budou postupně z regálu mizet v podobě, jak je znáte doposud a nově je najdete v zeleném kabátě pod značkou GERBER Organic.

Kvalitní složení, lahodná chuť a spokojené bříško vašich malých gurmánů je pro nás stále nejvyšší prioritou. Proto se nebojte, že bychom z těchto nároků nějak polevil. Víme, že jejich mlsné jazýčky jsou mnohdy velice náročné a my se snažíme poskytnou takové produkty, které uspokojí jejich chuťové pohárky.

Kromě lahodné chuti a složení nejvyšší organic kvality zároveň věříme, že uspokojíme nejen nároky malých strávníků, ale i Vás maminky, tatínkové, protože chcete to nejlepší v oblasti výživy, aby vaše miminko rostlo zdravě, šťastně a spokojeně. Naše receptury budou proto stále tak skvělé, jak je znáte doposud. Neobsahují žádné přidané cukry či jiné škodlivé látky jako konzervační látky či barviva. Naopak ladíme naše receptury tak, aby byly plné opravdové chuti a byly bohaté na vitamíny a minerální látky, které miminko potřebuje pro svůj správný růst a vývoj. Můžete si být tak jisti, že s GERBER produkty skutečně zvolíte pro vaše děťátka to nejlepší.

GERBER: Pěstováno s láskou k přírodě

Naši farmáři se starají o pěstované suroviny s láskou a s respektem k přírodě. S mnohými farmáři spolupracujeme už po generace. Z toho důvodu víme, že kladou vysoké nároky na opravdovou chuť a šťavnatost svých plodin stejně jako Vy. Vy máte vysoké nároky na to, aby produkty pro děti byly té nejvyšší jakosti a Vaše miminko se tak seznámilo s ničím nerušenou, přirozenou chutí ovoce či zeleniny.

Společně se současnými oblíbenými produkty se však můžete těšit i na převratné novinky v oblasti dětské výživy, které současně se značkou GERBER vstupují i k nám na trh.

                                                                        To musíte ochutnat!