Skočiť na hlavný obsah

Staňte sa ambasádorka BEBA OPTIPRO Comfort

Vývoj dítěte - Nestlé baby

Vyhlašujeme další kolo testování! Přidejte se ke spokojeným rodičům a podělte se o svou zkušenost s pokračovací kojeneckou výživou BEBA OPTIRPO Comfort. Na podzim 2016 jste se zúčastnili testování BEBA OPTIPRO Comfort 2 a 3. Výsledky tohoto testování mluví za vše. Ocenili jste, že děťátka přijímají naši evoluční kojeneckou výživu bez problému. BEBA si proto zaslouží být doporučená i dalším rodičům. Rozhodli jsme se proto vás v tom podpořit a vyhlásit další kolo testování naší zlaté BEBY, tentokrát s cílem podělit se o svůj názor s ostatními rodiči a stát se tak ambasadorkami BEBA OPRIPRO Comfort.

SDÍLEJTE SVÉ ZKUŠENOSTI

Povídáte si rády na diskuzních fórech? Pak je tato akce přesně pro vás. Maminky, které neváhají poradit ostatním, jsou přesně ty, které hledáme. Pomozte nám dát dětem ty správné základy do života!

JAK NA TO?

Pokud patříte mezi nadšené maminky a chcete se do akce s BEBA OPTIPRO Comfort zapojit, přihlaste se nebo registrujte do Nestlé Baby Clubu a vyplňte do 23. 7. 2017 následující formulář. Vybereme 250 z vás, kterým se v srpnu ve schránce objeví balíček s BEBA Optipro Comfort 2 nebo 3 k vyzkoušení. Vaší zkušenosti s BEBOU si nenechávejte pro sebe! Podělte se o ni s ostatními maminkami, které třeba o zlaté plechovce ještě neslyšely. Jděte tam, kde diskutujete nejraději, a napište, jak jste spokojené s BEBOU. Podle našeho průzkumu by 96 % maminek doporučilo produkt svým známým – zařadíte se mezi ně? Celá pravidla této soutěže najdete tady.