Přejít k hlavnímu obsahu

Železo, vápník a vitamín D pro správné základy do života s LITTLE STEPS

Vývoj dítěte - Nestlé baby

Podpořte každý malý krůček vašeho malého objevitele s novou kojeneckou výživou LITTLE STEPS® s obsahem nezbytných vitamínů a minerálních látek a bez palmového oleje.  Každému malému krůčku je třeba dát ten správný základ do života, aby mohl poznávat svět svým vlastním, roztomilým způsobem.*  Potřeby vašeho malého objevitele se s přibývajícím věkem neustále mění, proto s ním držte krok a poskytněte mu nezbytné složky potřebné pro jeho správný vývoj. Vy je pak budete moci sledovat, jak zdravě rostou a poznávají svět okolo sebe. Mezi tyto nezbytné složky pro podporu normálního růstu a vývoje kostí patří vápník, vitamín D a železo pro podporu rozvoje poznávacích funkcí.*   

Železo v dětské stravě  

Železo má zásadní význam zejména ve stravě kojenců a batolat pro správný vývoj, jelikož tvoří pevný základ pro tělesný růst a rozvoj poznávacích schopností, kdy se děťátko učí vnímat svět kolem sebe a udržet pozornost. Zároveň má své opodstatněné zastoupení i pro podporu imunitního systému. Poskytněte mu stravu bohatou na železo a hrdě sledujte, jak ovládá nové dovednosti. Mléčná kojenecká výživa LITTLE STEPS® 2 a LITTLE STEPS® poskytne vašemu dítěti potřebné množství železa. Jídelníček dítěte můžete též obohatit o železo i zařazením masa, ryb nebo vajec do stravy. Vstřebatelnost železa navíc můžete podpořit přísunem vitamínu C, které se nachází v zelenině a ovoci. 

Vápník a vitamín D jako základ pro správný růst malého objevitele

V období vývoje, kdy děťátko začíná dělat první krůčky a překonávat nové výzvy při svém dobrodružství, je třeba ho v nich podpořit poskytnutím stravy bohaté na vápník a vitamín D.  Obě složky mají svůj opodstatněný význam pro podporu normálního růstu a vývinu kostí u dětí.* Vitamín D navíc můžete podpořit při vašich venkovních aktivitách. Nejen, že si užijete plno společné zábavy venku, ale zároveň podpoříte tvorbu vitamínu D vlivem slunečního světla.  Little StepsPoskytněte vašim objevitelům potřebné množství vápníku a vitamínu D s mléčnou kojeneckou výživou LITTLE STEPS® 2 a LITTLE STEPS® 3 a podpořte je ve správném vývoji. Vy tak budete moci sledovat každý jeho nový krůček. Sledujte naše stránky a objevte složení LITTLE STEPS®, které vašemu děťátku pomohou poznávat svět svým vlastním, roztomilým a mnohdy i zábavným způsobem. Podpořte každý jeho malý krůček a dbejte na jeho správný vývoj poskytnutím kojenecké výživy s obsahem správného množství vitamínů a minerálních látek.       *Ve shodě s požadavky příslušné legislativy  Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.