Přejít k hlavnímu obsahu

Vyhrajte půlroční zásobu BEBA OptiPro Comfort!

Kojenecká výživa - Nestlé baby
Zapojte se do soutěže Malé Velké věci! Sdílejte vaše nejkrásnější momenty s děťátkem a vyhrajte zásobu pokračovací výživy BEBA OptiPro Comfort na půl roku! První krok, první slovo, první dojedený talířek, první pohlazení po tváři, první oblíbená hračka, první noty písničky. To jsou malé, ale zároveň velké věci, které tvoří váš svět. Věci, které pohladí vaše srdce, které vás vedou k uvědomění, jak velký dar vám byl svěřen a s jakou láskou o něj pečujete. Tyto na první pohled malé věci – jsou významnými chvílemi v životech děťátka i rodičů. A mohou vzniknout jen díky vaší neustálé podpoře, času a lásce. Vše, co pro vaše děti děláte, je odměněno právě takovými okamžiky - úsměvem, radostí nebo dobrým spánkem vašich miláčků. Podělte se s námi, co je pro vás právě ta maličkost, která rozehřeje vaše srdce a naplní jej krásou okamžiku.

NEZAMĚNITELNÉ MOMENTY

Zachyťte neopakovatelné chvíle, které prožíváte s vaším drobečkem, a vyhrajte v soutěži Malé Velké věci. Pro výherce máme připraveny produkty z řady pokračovací kojenecké výživy BEBA OptiPro Comfort 2 a 3, jejichž základem je směs té nejlepší bílkoviny od Nestlé po vzoru mateřského mléka. Stačí s námi takovou fotografii sdílet a jedna z výher může být vaše!

JAK SE ZAPOJIT?

Vyberte fotografii, které zachycuje ty nejmilejší chvíle s vaším děťátkem, všechny ty Malé Velké věci, které pro něj děláte. Pokud ještě nemáte registraci v Nestlé Baby Clubu, zaregistrujte se, soutěžit mohou pouze členové. Fotografii spolu s vaším celým jménem, věkem děťátka a adresou zašlete na e-mail soutez@fleishman.com, do předmětu uveďte“Malé Velké věci“. Nezapomeňte si také přečíst naše pravidla a podmínky pro účast v soutěži. Vítězi se stanou autorky či autoři tří fotografií, kteří nejlépe zachytí krásu Malých Velkých věcí . Nejlepší fotografie vybere odborná porota. Soutěž se odehrává ve dvou kolech, a to v prvním, od 1. do 12. března, a ve druhém, od 13. do 26. března. Výhry jsou v každém kole stejné. Zapojit se můžete do obou kol, nezapomeňte však pro každé poslat e-mail zvlášť!

A NA JAKÉ VÝHRY SE MŮŽETE TĚŠIT?

1. místo - Pokračovací výživa Beba OptiPro Comfort na půl roku + Fujifilm Instax mini 8 + film na 20 fotek 2. místo - 6 ks pokračovací výživy Beba OptiPro Comfort 3. místo - 2 ks pokračovací výživy Beba OptiPro Comfort Vámi zaslané obrázky se budou pravidelně objevovat na naší FB stránce, v albu s názvem Velké maličkosti. A co pokládáte za Malé Velké vy? Těšíme se na vaše příspěvky! Vítězové 1. kola: 1. místo - Michaela Žákovská 2. místo - Lucia Martakova 3. místo - Nikola Žilinková (Calpašová) Vítězové 2. kola: 1. místo - Jan Strakoš 2. místo - Veronika Batelková 3. místo - Lucie Sikytová