Přejít k hlavnímu obsahu

Poznejte odborníky Nestlé Baby Clubu

Nestlé Baby

Pokaždé, když čtete článek, stahujete brožurku nebo se s námi bavíte na Facebooku, stojí za touto aktivitou konkrétní lidé. Odborníci, ale i rodiče, stejně jako vy. Přečtěte si, kdo pomáhá tvořit Nestlé Baby Club!

Ing. Magdalena Fišerová, výživový poradce

Nestlé baby Magdalena, zkušená máma dvou holčiček, se po studiu na střední zdravotnické škole věnovala kvalitě a zpracování zemědělských produktů na České Zemědělské Univerzitě v Praze. Brzy ji však zaujala více kvalita stravy a stala se akreditovaným výživovým poradcem. Od roku 2013 se věnuje především problematice dětské a kojenecké výživy, přednáší a pořádá besedy pro další maminky. V Nestlé Baby Clubu pro vás připravuje články o všem, co se týká stravování dětí i maminek, a ptát se jí můžete také při online chatu na Facebooku – ten nejbližší nás čeká 22.5. Magda umí rodičům poradit nejen jako odborník, ale také jako maminka, která si otázkami výživy dětí sama prošla.

RNDr. Pavel Ježek, Ph.D

Nestlé baby Pavel Ježek se záhy po úspěšném dokončení studií na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně začal zabývat prací ve školství. Od roku 1996 se ale jeho hlavním tématem stala kojenecká výživa, když začal pracovat jako medicínský specialista. V Nestlé nám s kojeneckou výživou pomáhá od roku 2010 jako odborný medicínský poradce. Kdykoliv má maminka dotaz ohledně zdraví miminek v souvislosti s kojeneckou výživou, odpovídá na něj právě Pavel. Mimo to se dál vzdělává v oblasti pediatrické výživy na univerzitě v Bostonu. Ve volném čase se věnuje cestování a zahradě.

Tým Nestlé Baby Clubu

Nestlé baby Kamila, Terezka a Karolína – tyto tři dámy jsou vám na blízku vždy, když zavítáte na Facebook Nestlé Baby Clubu. Věříme, že každý rodič si zaslouží nejen odbornou péči, ale také osobní přístup. Proto na vaše dotazy odpovídá sehraný tým těchto specialistek s dlouholetou praxí v péči o zákazníky, ale také s bohatými rodičovskými zkušenostmi. Členky týmu Nestlé Baby Clubu se neustále vzdělávají v oboru péče o dítě a nových trendech ve výživě, aby vám pomohly dát vašemu dítěti ty správné základy do života.