Přejít k hlavnímu obsahu

NESTLÉ NATURE’S SELECTION
Nové kaše s chutí přírody pro vaše nejmenší

Maminky a tatínkové, objevte spolu s vaším děťátkem nové kaše plné přirozené chuti obilovin! Chutnají ráno jako zdravý start do nového dne i jako poslední tečka před spaním, která zasytí na celou noc. Navíc dětem doplní potřebné vitamíny a minerální látky. Pusťte se s námi do #kasickovanisnestle!

  • přírodní suroviny1
  • bez přídavku cukrů2
  • pečlivě vybrané obiloviny – pšenice a oves
  • 11 vitamínů a minerální látky
  • vhodné při zavádění lepku do stravy

Zde kupujte kaše NESTLÉ NATURE’S SELECTION!

NESTLÉ NATURE’S SELECTION Mléčná obilná kaše, Jahoda Banán

NESTLÉ NATURE’S SELECTION Mléčná obilná kaše, Jablko Mrkev 

NESTLÉ NATURE’S SELECTION Mléčná obilná kaše, Malina Banán 

NESTLÉ NATURE’S SELECTION Mléčná obilná kaše, Jablko Švestka

Čtyři chutné varianty kaší NATURE’S SELECTION jsou vhodné jako první obilninový příkrm pro naše nejmenší. Kombinace jemně nasládlé chuti a hladké konzistence bez hrudek se stane vaším společným rituálem. Skvěle vám poslouží v začátcích zavádění lepku do stravy vašeho děťátka již od ukončeného 6. měsíce a pro dodání energie větším dětem a zasycení na delší dobu. Kaše obsahují 11 vitamínů a minerální látky (vápník, železo, zinek a jód)1  a navíc jsme při výrobě nepřidali cukr ani aromata.2

Nature´s Selection Jahoda Banán jsme vyrobili z pečlivě vybraných obilovin – pšenice, ovsa a žita a  navíc jsme kaší bohatili o jemnou chuť sladkých jahod, banánů a malých kousků malin, které navíc potěší jejich malá bříška.

Nature´s Selection Jablko Mrkev je ovocno-zeleninová kaše vyrobena z pečlivě vybraných obilovin – pšenice a ovsa a zároveň bohacena o jemnou chuť sladkých jablek a mrkve, kterou drobečci milují. 

Nature´s Selection Malina Banán na dobrou noc je vyrobena z pečlivě vybraných obilovin – pšenice a ovsa, abychom uspěli u všech malých jedlíků. Kaše obsahuje jemnou chuť sladkých malin a banánů, které zaručí klidné usínání. 

Nature´s Selection Jablko Švestka jsme vyrobili z pečlivě vybraných obilovin – pšenice a ovsa. Obohatili jsme kaši o jemnou chuť sladkých jablek a sušených švestek, které zasytí a uspokojí jejich malá bříška.

NATURE’S SELECTION a #kasickovanisnestle může začít!

1 Obsahuje přírodní ingredience, s přidanými vitamíny a minerálními látkami dle požadavků legislativy.
2 Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Nature´s Selection 4 příchutě