Přejít k hlavnímu obsahu

Maminky z eMimina testovaly Nature’s Selection kaše

Obiloviny jsou důležitou součástí stravy malého jedlíka stejně tak jako zelenina a ovoce. Nicméně při jejich zařazení do stravy je třeba přistupovat obezřetně. Vhodným začátkem mohou být právě kaše Nature´s Selection vyrobené z pečlivě vybraných obilovin, které pro eMimino testovala maminka Monika s malou Adélkou.

Maminka Monika hodnotila kaše Nature’s selection především na základě těchto kritérií:

  • složení kaší,
  • jak dlouho Adélku zasytí,
  • jak kaše chutná dospělému,
  • jak rychle se Adélka dožaduje lžíce,
  • jak dlouho vydrží Adélka najedená a ideálně spící.

Složení kaší obstálo bez jakéhokoliv problému. Maminka chválila především fakt, že kaše neobsahují přidané cukry a aromata. Příprava pro ni byla otázkou minuty a balení Monice s Adélkou vydrželo na 5-7 porcí.

NESTLÉ Nature’s Selection Mléčná obilná kaše, Jablko Švestka se stala oblíbenkyní pro obědy a večerě. „Adélka snědla tuto švestkovou variantu i po kojení a nepotřebovala se přisát další čtyři hodiny“ a Monika by si podle svých slov „přihodila mandle a bez okolků by si kaši naservírovala sama ke snídani.“ V celkovém hodnocení dostala varianta s příchutí jablko švestka podle Indexu spokojeného jedlíka: 4/5.

NESTLÉ Nature’s Selection Mléčná obilná kaše, Malina Banán sklidila úspěch u malé testerky, která ji snědla do poslední lžičky. Maminka kaši ohodnotila chuťově jako výbornou s jemně nasládlým podtónem malin a lehnou chutí banánu. V hodnocení spokojeného jedlíka dostala varianta malina banán také 4/5.

V celkovém hodnocení kaší maminka Monika vyzdvihovala především jednoduchou přípravu, kdy stačí teplá voda, a také zdůraznila čisté složení. Na závěr ohodnotila kaše Nature’s selection jako „fajn krok k nastartování lepku v jídelníčku, přesně během doporučovaného imunologického okna.

NESTLÉ Nature’s Selection Mléčná obilná kaše, Malina Banán NESTLÉ Nature’s Selection Mléčná obilná kaše, Jablko Švestka

NESTLÉ Nature´s Selection obilné kaše jsme vyrobili z pečlivě vybraných obilovin pšenice a ovsa. Zaměřujeme se na kvalitu a uspokojení potřeb našich nejmenších, proto jsme při výrobě nepřidali cukr ani aromata. Přirozeně nasládlou chuť jsme vytvořili pečlivě vybranými obilovinami, které jsme upravili tak, aby kaše byla jemná, snadno stravitelná a potěšila všechna malá bříška. Navíc jsme kaši obohatili o důležité vitamíny a minerální látky (např. vápník, železo, zinek, jód), které tak má váš malý jedlík na dosah lžičky.