Přejít k hlavnímu obsahu

Maminky z E-mimina testovaly BEBA SUPREMEpro 2

Maminky z mateřského fóra E-mimino testovaly naši nejdokonalejší recepturu BEBA SUPREMEpro 2 s komplexem 5 HM-O. BEBA SUPREMEpro 2 je navržena odborníky tak, aby podpořila zdravý růst a vývoj Vašeho dítěte.1 Jedná se o výsledek více než 60letého výzkumu, který vedl k vytvoření toho nejlepšího základu dnes i v budoucnu.

 

BEBA SUPREMEpro 2 byla hodnocena maminkami velmi pozitivně a dostala celkové hodnocení 96 %.


Maminky se ve svých hodnoceních nejvíce shodovaly na praktickém a velkém balení a snadné přípravě. Maminky zmiňovali především, že se mlíčko snadno rozpouští, netvoří hrudky a hlavně, že skvěle chutná. V hodnoceních se také opakovala chvála na složení.

Naše nejdokonalejší receptura BEBA SUPREMEpro s 5 prebiotickými oligosacharidy po vzoru mateřského mléka potěší každou maminku. Kromě toho, že skvěle vyhovuje požadavkům dětského bříška, má skvělou chuť a je navíc bez palmového oleje.

Maminky, které BEBU SUPREMEpro 2 testovaly, napsaly:

Maminka Alča:

„Mlíčko testovala kamarádky desetiměsíční dcera ️ (já už mám starší dítko). Značku Bebu znala, používala. Toto vylepšené balení jim též vyhovovalo, byly spokojené, žádné ublinkávání ani bolesti bříška, balení i velikost super, při přípravě jako obvykle bez problémů – hezky se rozpouští, žádné hrudky ani pěna. Uvažují, že budou dále kupovat tento druh. Jsem ráda, že jsem kamarádce udělala radost s testováním a že její dceři i vlastně ji mlíčko vyhovuje.“

Maminka Kateřina:

„Mléko BEBA nás velmi překvapilo. Dceři moc chutná a mně vyhovuje praktická dóza. Mléko se dobře rozpouští, nedělá hrudky. Příjemně voní, dcerka neměla bolesti břicha a spala celou noc.“

Maminka Petra

„BEBA SUPREMEpro – za nás maximální spokojenost, jak složením, tak i chutí. Snadné na přípravu, velmi rychle a snadno se rozpouští i ve vlažné vodě, nedělá žádné hrudky. Velmi se mi líbí dóza, která je praktická a dá se potom na cokoliv použít. Dceři mléko velmi chutná a prospívá, takže za nás je Beba jasnou volbou.“

Maminka Jana:

„Mléko dítě pěkně zasytí na noc, krásně se rozpouští a nedělá při přípravě žádné hrudky. Se složením jsem velmi spokojená, obsahuje více kvalitních přísad než jiné značky. Velmi příjemně voní a také dobře chutná, lahvička vždy zmizí do poslední kapky. Balení je praktické, a tak akorát velké. Za mě tedy spokojenost a budeme kupovat, protože je zdá se opravdu kvalitní a chutné, což je podstatné.“

Všechny recenze si můžete přečíst na stránkách E-mimina.

Abyste mohli být svým miminkem okouzleni každý den, je potřeba mu dát tu nejlepší výživu, která podpoří zdravý růst a vývoj vašeho děťátka a pomůže mu vybudovat pevné základy celoživotního zdraví1. Když bude mít děťátko plno síly a spokojené bříško může vás každý den překvapovat a vzbuzovat ve vás ten neskutečně krásný pocit hrdosti.

 

BEBU SUPREMEpro najdete například v drogeriích DM, vybraných lékárnách nebo ji můžete zakoupit Alza.cz, Mall.cz a online lékárnách jako je například pilulka.cz nebo drmax.cz.
 

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem. Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.

1Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy