Přejít k hlavnímu obsahu

Máme výsledky testování evoluční novinky! Začtěte se

Výsledky testování

Do testování novinky BEBA OPTIPRO Comfort 2 jsme zapojili 323 z VÁS - opravdové maminky, které pro své děti dělají jen to nejlepší. A s radostí můžeme říct, že vaše zkušenost i odpovědi nás velmi potěšily.

MAMINKY SE JEDNOMYSLNĚ SHODLY

Testování proběhlo mezi maminkami v Česku i na Slovensku.

  • 94 % maminek ocenilo, že děťátko tuto novinku přijalo bez problémů
  • 96 % maminek si stojí za tím, že by BEBU OPTIPRO Comfort doporučily k vyzkoušení také ostatním
  • 90 % maminek tvrdí, že při konzumaci novinky BEBA OPTIPRO Comfort děťátko nezatěžovalo bolení bříška
  • 92 % maminek sdělilo, že za celou dobu testování miminko nemělo problém se zácpou

PODĚLILY JSTE SE S NÁMI O ZKUŠENOSTI

„Malého (8měsíců) se snažím už několik týdnů přehodit na UM (má už moc zubů občas hodně kousne, když usíná a já už mám mlíčka méně, než mu stačí). Ale měli jsme problém, že chtěl jen MM. Po několika pokusech se mi povedlo, že už vypil i 120ml mléka a musím uznat, že chuť nového BEBA mlíčka je příjemná, bez pachutí, oproti jiným, které jsme zkusili a hodně podobná mému mlíčku. Asi díky tomu se mi konečně povedlo, že pije více mlíčka a moc za to děkuji. Navíc praktické balení a dávkování mne mile překvapilo. Za nás doporučujeme,“ uvedla Lenka N. „S novou BEBOU máme tie najlepšie skúsenosti vôbec! Keďže mliečko pijeme len v noci, malý dostal BEBU hneď na nočný spánok. Prvý deň som nespozorovala rozdiel. Avšak na druhý deň (obdobne ostatné) sa mi maličký zobudil len 3x !!! (Oproti našim 8-9x za noc.) Popravde neviem si predstaviť čo to bude až nám nová BEBA dôjde,“ napsala Veronika F. „Testování probíhalo bez problémů, zkušenosti jsou velmi dobré. Malá je spokojená a dobře mléko snáší, oproti jiným značkám, kde měla potíže s blinkáním. Od malička má velké problémy s refluxem. BEBA je zatím nejlepší mléko, které jsem mohla vyzkoušet a dokonce zdarma! Děkuji,“ podělila se o zkušenosti z hodnocení Dagmar H. „Novou BEBU sme začali piť hneď ako sme ju dostali. Doteraz sme používali BEBU Comfort, ktorú syn pil po menej a už mu asi prestala chutiť, keď som mu dávala túto novú, v pohode mi vypil celú fľašu. Priznám sa, že som vyskúšala aj ja, zaujímalo má, ci je rozdiel v chuti medzi nimi. Ja som žiaľ rozdiel necítila, ale synček asi áno. Vidí sa mi, že mu chutí viac, nemal žiadne problémy so zápchou ani bolesti bruška. Určite by som ju odporučila aj iným mamičkám nech vyskúšajú, my zostaneme pri tejto novej variante, kým mu bude chutiť,“ odpověděla Ivana M.

A V ČEM JE BEBA OPTIPRO COMFORT JINÁ?

Naše zlatá řada BEBA OPTIPRO Comfort byla vyvinuta na základě 150 let práce na produktech nejvyšší kvality a 60 let výzkumu mateřského mléka. Výsledek tak vyhovuje specifickým požadavkům citlivého trávení miminek. BEBA OPTIPRO Comfort je nové mléko s tou nejlepší recepturou na trhu, které obsahuje:

  • Všechny složky po vzoru mateřského mléka
  • Optimální množství vysoce kvalitní bílkoviny
  • Osvědčené probiotické bakterie L. reuteri i prebiotickou směs oligosacharidů
  • Vylepšený poměr vitamínů na podporu imunity
  • Zvýšené množství tuků ze skupiny omega3, které přispívají k rozvoji mozku

Recenze maminek budou i nadále přibývat a my je s vámi budeme sdílet, abyste měly přehled. Věříme, že i ostatní zkušenosti budou stále stejně pozitivní. Nestihla jste se zapojit do testování? I tak nám napište, jak se vám naše evoluční novinka osvědčila v praxi! Napište recenzi produktu přímo na stránkách, kde nakupujete BEBU nejraději – na Heureka.cz, Feedo.cz nebo Pilulka.cz. Vaše názory a zkušenosti jsou pro nás velice důležité! A pro všechny členy Nestlé Baby Clubu máme navíc připravenou slevu na e-shopu Pilulka.cz! Tak se přihlaste a uplatněte ji, platí až do konce roku.