Přejít k hlavnímu obsahu

Kaše Nature´s Selection aneb síla přírodních surovin (chuť přírody pro vaše nejmenší)

Období prvních příkrmů je pro vašeho malého jedlíka vzrušujícím období, kdy se seznamuje s novými chutěmi i konzistencemi. Je třeba dbát na to, aby měl vyvážený a pestrý jídelníček a zároveň mu každá lžička chutnala. Nedílnou součástí tohoto období by měly být obiloviny, které jsou přirozeným zdrojem energie a mohou pomoci k postupnému zavádění lepku do stravy děťátka. Seznamte se s novými obilnými kašemi NESTLÉ Nature´s Selection – to nejlepší z přírody. Kaše jsou obohaceny o důležité vitamíny a minerální látky, jsou také bez přidaného cukru a aromat. Vybrat můžete ze 2 variant, které jsou vhodné již od ukončeného 6. měsíce.

Kvalita začíná u receptury

NESTLÉ Nature´s Selection obilné kaše jsme vyrobili z pečlivě vybraných obilovin pšenice a ovsa. Zaměřujeme se na kvalitu a uspokojení potřeb našich nejmenších, proto jsme při výrobě nepřidali cukr ani aromata. Přirozeně nasládlou chuť jsme vytvořili pečlivě vybranými obilovinami, které jsme upravili tak, aby kaše byla jemná, snadno stravitelná a potěšila všechna malá bříška. Navíc jsme kaši obohatili o důležité vitamíny a minerální látky (např. vápník, železo, zinek, jód), které tak má váš malý jedlík na dosah lžičky.

 

Nature´s Selection Jablko Švestka obohacená o jemnou chuť sladkých jablek a sušených švestek.

Nature´s Selection Malina Banán na dobrou noc obohacená o jemnou chuť sladkých malin a banánů

Nature´s Selection kaše obohacené o jemnou chuť ovoce dodají děťátku potřebnou energii, kterou potřebují do objevování světa. Energie se uvolňuje postupně a zasytí tak na dlouhou dobu. Kaše je proto vhodná nejen jako snídaně, ale i večeře, kdy nebude děťátko během noci rušeno pocitem hladu a vy si tak můžete užít ničím nerušený spánek.

Obiloviny jsou důležitou součástí stravy malého jedlíka stejně tak jako zelenina a ovoce. Nicméně při jejich zařazení do stravy je třeba přistupovat obezřetně. Zavedením lepku do stravy neznamená, že byste měli malému děťátku dát spapat celý rohlík, i když je velmi oblíbený. Je třeba zavádět postupně malé dávky obilovin, které jsou lehce stravitelné a nebudou zatěžovat malá bříška. Z počátku vyberte pro vaše nejmenší lehce stravitelné obilné kaše. Vhodným začátkem mohou být právě kaše Nature´s Selection vyrobené z pečlivě vybraných obilovin. Díky nim váš malý jedlík objeví přirozenou chuť obilovin a vytvoří tak základ správným stravovacím návykům.

A kdy je nejlépe s lepkem začít? Zařazení lepku do stravy je odborníky doporučováno po ukončeném 4. měsíci, a ne později než po ukončeném 7. měsíci.* Tím je možné předejít nesnášenlivosti anebo vzniku alergie na lepek.

*Zdroj https://gastroped.cz/_files/200000163-4a2514c70f/doporuceni-vyziva-kojencu-a-batolat-2014.pdf  

​  

MAMINKY DOPORUČUJÍ