Přejít k hlavnímu obsahu

BEBA OPTIPRO V MODRÉM

Kojenecká výživa BEBA

Milé maminky, nyní se můžete setkat s novou BEBOU v modrém obalu. Kojenecké a batolecí mléčné výživy měníme podle vzoru mateřského mléka a současných doporučení.  Víme, že každá změna s sebou přináší řadu otázek a odpovědí.  Všechny možné dotazy jsou pro Vás uvedeny níže:

K čemu dochází?

 • Změna designu:
  • Nově bude žlutá krabice v modrém designu.
 • Změna obalu
  • Nový obal se přizpůsobuje současným ekologickým požadavkům.
  • Na výrobu krabice je použito 80% již recyklovaného materiálu.
  • Obal je 100% recyklovatelný.
 • Změna stagingu (věkového určení)
  • U BEBA OPTIPRO® 3 a BEBA OPTIPRO®  4 dochází ke změně stagingu „věkového určení".

Jaké jsou benefity BEBA OPTIPRO®

Kojenecká a batolecí  výživa obsahuje vyvážené množství bílkoviny speciálním procesem OPTIPRO® probiotické bakterie mléčného kvašení Bifidus lactis 1 a  vitaminy a minerály pro podporu imunity.2BEBA OPTIPRO®  je skvělou mléčnou výživou se skvělým poměrem cena/kvalita. Společně s úpravou vybraných receptur jsme také přistoupili novým ekologicky udržitelným obalům.

Co se změnilo u jednotlivých mlék?

BEBA OPTIPRO 1 U kojenecké výživy BEBA OPTIPRO® 1 došlo ke změně obalu.
BEBA OPTIPRO 2 U kojenecké výživy BEBA OPTIPRO® 2 došlo ke změně obalu.
BEBA OPTIPRO 3 U BEBA OPTIPRO® 3 došlo ke změně obalu. Současně došlo ke změně stagingu – věkového určení z ukončeného 10. měsíce na ukončený 12. měsíc.
BEBA OPTIPRO 4 U BEBA OPTIPRO® 4 došlo ke změně obalu. Současně došlo ke změně stagingu – věkového určení z ukončeného 15. měsíce na ukončený 18. měsíc. Nová receptura neobsahuje probiotika Bifidus Lactis . Bakterie mléčného kvašení již v tomto věku dítě přijímá z jiné potravy (např. jogurty). Střevní mikroflóra se osídluje při zavádění příkrmů a začíná se podobat mikroflóře dospělých.
BEBA OPTIPRO 5 U BEBA OPTIPRO® 5 došlo ke změně obalu. Nová receptura neobsahuje probiotika Bifidus Lactis . Bakterie mléčného kvašení již v tomto věku dítě přijímá z jiné potravy (např. jogurty). Střevní mikroflóra se osídluje při zavádění příkrmů a začíná se podobat mikroflóře dospělých.

 

Proč BEBA OPTIPRO® 4-5 neobsahují probiotika BL?

Nové receptury  BEBA OPTIPRO 4 a BEBA OPTIPRO5 neobsahují bakterie mléčného kvašení Bifidus lactis1. V tomto věku již dítě přijímá komplementární výživu (příkrmy) a postupně přechází na stravu dospělých. Tím se také mění jejich střevní mikroflóra, která je mnohem rozmanitější. Bakterie mléčného kvašení, ke kterým patří i Bifidus lactis1, již v tomto věku dítě přijímá z jiné potravy (např. jogurty).

V čem spočívá ekologická udržitelnost nových obalů?

 • Nový obal se přizpůsobuje současným ekologickým požadavkům.
 • Na výrobu krabice je použito 80% již recyklovaného materiálu
 • Obal je 100% recyklovatelný.
 • Součástí balení jsou nové odměrky, které jsou z rostlinných vláken.
Krabice je 100% recyklovatelná. Odměrka z rostlinných vláken. Krabice je vyrobena z 80% již recyklovaných materiálů.
Recyklovatelny  Odmerka  BEBA Optipro 2
     

Jaký je rozdíl mezi BEBA COMFORT a BEBA OPTIPRO®?

BEBA COMFORT je prémiovou řadou kojeneckých mlék obsahujících unikátní složku oligosacharidů 2´FL. Receptury těchto mlék jsou vyvíjeny ve spolupráci s vědecko-výzkumným institutem ve Švýcarsku na základě 60 let výzkumu mateřského mléka Nestlé, tak aby se přibližovaly zlatému standardu – mateřskému mléku. Kojenecká a batolecí  výživa  BEBA OPTIPRO ® obsahuje vyvážené množství bílkoviny upravené speciálním procesem OPTIPRO®, probiotické bakterie mléčného kvašení Bifidus lactis1  a  vitaminy a minerály pro podporu imunity.2BEBA OPTIPRO®  je mléčnou výživou se skvělým poměrem cena/kvalita. Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem. 1 Bifidus lactis jsou probiotické bakterie mléčného kvašení, které se přirozeně nachází ve střevní mikroflóře kojených dětí. 2 Vitamíny  A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.