Přejít k hlavnímu obsahu

Budoucnost kojenecké výživy - BEBA COMFORT 2 HM-O

Nestlé Baby

Henri Nestlé představil světu jednu z prvních kojeneckých výživ v roce 1867 pod názvem Farine Lactée. Na myšlenku svého zakladatele „Pomáhat maminkám a dětem“ navázala společnost Nestlé 60 letým výzkumem mateřského mléka ve vědecko-výzkumném středisku v Lausanne. Mateřské mléko je nejlepší výživou pro miminka a Nestlé má za cíl se mu co nejvíce přiblížit. Nejdříve se vědečtí experti zaměřili na jednu z nejdůležitějších složek mateřského mléka – bílkovinu. V posledních 30 letech se věnovali výzkumu prebiotických oligosacharidů HMO („Human milk oligosaccharides), z nich nejpočetnější strukturou mateřského mléka je struktura 2´FL. Nyní jako první výrobce kojenecké výživy vstupuje Nestlé na tuzemský trh s novou prémiovou řadou této výživy BEBA COMFORT. Její revoluční složení obsahuje 2´FL (2 fukosyllaktóza), která je svojí strukturou identická s prebiotickými oligosacharidy v mateřském mléce (HM-O), bílkovinu OPTIPRO® a probiotické bakterie. Všechny zmíněné složky byly vyvinuty po vzoru mateřského mléka. 

Henri Nestlé, německý lékárník žijící ve Švýcarsku a zakladatel, představil světu první kojeneckou výživu Farina Lactée v roce 1867. Od té doby značka Nestlé nasbírala přes 150 let zkušeností. Během uplynulých 60 let se společnost zaměřila na výzkum mateřského mléka, které je nejlepší výživou pro kojence a stalo se předlohou pro další vývoj. „Kojenecká výživa stála na počátku naší společnosti a je i nadále naším nejdůležitějším produktem. Jelikož jsou děti tím nejcennějším, neustále pro ně kojeneckou výživu zdokonalujeme. Nyní přinášíme náš revoluční objev pro maminky, které nemohou kojit – BEBA COMFORT 2 HM-O – kojeneckou výživu, která jako jediná na našem trhu obsahuje prebiotický oligosacharid 2´FL strukturou identický s těmi v mateřském mléce,“ říká Kristýna Dušková, Marketing Manažer, Nestlé Česko.

Revoluční a nové složení prospívá především kojencům První a jediná1 prémiová kojenecká výživa BEBA COMFORT 2 HM-O je určená pro děti od 6. měsíců a je pokračovací řadou BEBA COMFORT 1 HM-O. Jako první a jediná kojenecká výživa obsahuje prebiotický oligosacharid 2´FL strukturou identický s těmi v mateřském mléce. Revoluční složení této prémiové kojenecké výživy je také obohaceno o probiotické baktérie Lactobacillus reuteri, které se přirozeně nachází ve střevní mikroflóře kojených dětí. Dále BEBA COMFORT obsahuje nejlepší bílkovinu OPTIPRO, která se získává speciálním procesem s cílem přiblížit se co nejvíce mateřskému mléku. Velkým benefitem je také to, že neobsahuje palmový olej. BEBA COMFORT 2 HM-O Složení produktu přirozeně posiluje imunitní systém kojenců a podporuje jejich zdravý růst2 a vývoj3. Začalo to před více než 150 lety Společnost Nestlé byla založena v roce 1866 a je pojmenována podle německého lékárníka žijícího ve Švýcarsku – Henriho Nestlé. Ten celý svůj život zasvětil experimentování s různými kombinacemi mléka, pšeničné mouky a cukru, tak aby vytvořil odpovídající výživu pro kojence, kteří nemohli být krmeni mateřským mlékem. Jeho hlavním cílem bylo pomoci při řešení problému vysoké míry kojenecké úmrtnosti v důsledku nedostatečné a nesprávné výživy. V roce 1867 ve švýcarském městě Vevey uvedl na trh svou „Farine lactée“, která kombinovala kravské mléko, pšeničnou mouku a cukr. Revoluční výrobek měl úspěch po celém světě. Jednalo se o první sériově vyráběnou a bezpečnou náhradu za mateřské mléko. BEBA COMFORT 2 HM-O v prémiovém a praktickém balení Prémiová řada kojeneckých výživ je díky 100% recyklovatelné plechovce dobře chráněna před vzduchem a vlhkostí. Odměrka je uložená v odděleném prostoru plechovky. A tím je zajištěno hygienické řešení. Průhledné víčko napomáhá k vidění, kolik prášku v plechovce stále zbývá. A navíc se dá již prázdná plechovka použít např. jako dóza v kuchyni. Kojenecká výživa BEBA   Kojenecká výživa BEBAPodpora imunity  Kojenecká výživa BEBAKojenecká výživa BEBA   Kojenecká výživa BEBADůležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem. 1 V České a Slovenské republice. 2 Vápník je  potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.4 3Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.4 4Obsah ve shodě s požadavky legislativy.